Slapukų politika

Slapukų politika

Funkcijos, dėl kurių naudojame šias technologijas, gali būti:

  • Padėti Jums naviguojant,
  • Padėti registruojantis į mūsų renginius, prisijungti, ir Jūsų galimybei pateikti atsiliepimą,
  • Analizuoti naudojimąsi mūsų produktais, paslaugomis ar aplikacijomis,
  • Padėti mūsų reklaminiais ir marketinginiais tikslais (įskaitant elgesio reklamą),
  • Siūlyti trečiųjų šalių turinį (tokį kaip socialinės žiniasklaidos turinį).

Žemiau pateikiame detalų slapukų, kuriuos naudojame, sąrašą su tikslo (-ų), galiojimo laiko ir informacijos apie Slapukų atsisakymą “Kaip atsisakyti Slapukų?” apibūdinimu.

Išskyrus jeigu leidžiama galiojančiais teisės aktais, slapukus naudojame po to, kai sulaukiame Jūsų sutikimo.

Nuorodos į kitas svetaines

Šioje svetainėje gali būti nuorodos į kitas svetaines arba jų paminėjimai. Prašome, būkite atidūs, nes mes nekontroliuojame kitose svetainėse naudojamų slapukų / sekimo technologijų. Ši Slapukų politika negalioja toms svetainėms.

Kaip susisiekti su mumis

Jei turite klausimų, komentarų ar kitų susirūpinimų dėl šios Slapukų politikos ar informavimo praktikos šioje svetainėje, prašome naudotis kontaktų informacija, kuri pateikiama mūsų Privatumo politikoje.

Šios Slapukų politikos pakeitimai

Jei ši Slapukų politika pasikeis, pataisytos jos nuostatos bus paskelbtos šioje svetainėje. Paskutinį kartą ši Slapukų politika buvo atnaujinta 2021 09 20.

Priedas A: Slapukų tipai, kuriuos naudojame šioje svetainėje

Slapukų tipasŠaltinisTikslasVeikimo terminasKaip atsisakyti Slapukų
Slapukai/ stebėjimo technologijos, naudojamos paslaugų teikėjų ir kitų įmonių (trečiosios šalies slapukai)
Analitiniai slapukai ir technologijosGoogle AnalyticsŠie slapukai naudojami informacijai apie tai, kaip lankytojai naudoja svetainę, rinkti. Mes naudojame šią informaciją tam, kad sudarytume ataskaitas ir galėtume gerinti svetainę. Slapukai renka informaciją anonimine forma, įskaitant svetainės lankytojų skaičių, iš kur lankytojai atėjo į šią svetainę ir puslapius, kuriuose apsilankė.Kai kurie šiam tikslui įdiegti slapukai yra automatiškai šalinami iš jūsų įrenginio, kai tik uždarote naršyklę. Kiti gali būti saugojami iki 24 mėnesių nuo paskutinio jūsų apsilankymo mūsų svetainėjeGalite atsisakyti Google Analytics sekimo apsilankydami šiuo adresu: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en-GB.

Partneriai

Janssen logotipas LSPŽGB logotipas Vasaros ligoninė logotipas

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite čia.